Sesli Komut Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Hakkımda

Operatör Doktor Ceylan İlhan, 1981 yılında Hatay’da doğdu. Ortaokul ve lise öğrenimini İskenderun Demir Çelik Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 1999 yılında, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanarak doktor olma yolunda ilk adımını attı. 2005 yılında fakülteden mezun olduktan sonra, 2006 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünü kazandı. Bu süreçte infertilite, perinatoloji, jinekoloji alanlarında görev yaptı. 2012 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak mezun oldu.

2012-2020 yılları arasında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesi, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek Merkezi ve Ankara Etlik Zübeyde Hanım Doğum Evi Tüp Bebek Merkezlerinde çalıştı. 2020-2022 yılları arasında Özel Ortadoğu Hastanesinde çalışma hayatına devam etti. Şu an kendi muayenehanesinde hastalarına hizmet veriyor.

Üremeye Yardımcı Tedaviler, Kozmetik Jinekoloji/Genital Estetik Cerrahi, Laparoskopik Cerrahi, Histeroskopik Cerrahi ve Cinsel Terapi sertifikalarına sahip olan İlhan, Tüp Bebek, Genital Estetik ve Gebelik Takibi alanlarında uzmandır.

Sertifikalar

Hızlı iletişim
İletişim Bilgileri
facebook İnstagram Youtube
Whatsapp